Door project ontwikkelaar Novaform en aannemersbedrijf Fraanje zijn we uitgezocht als projectleverancier voor de keukens in nieuwbouw appartementen complex "De Dokke" te Arnemuiden (dit zijn appartementen boven de Emté supermarkt). In dit project hebben we veel Snaidero keukens geplaatst, waaronder dus ook deze greeploze Snaidero Idea keuken ref. 402.
Voor het raam is een lang gedeelte aanrecht gemonteerd met daaronder grote greeploze ladekasten. Ook is er tegen de muur nog een drietal hoge kasten geplaatst met daarin inbouw apparatuur.
Inmiddels is dit appartement in gebruik genomen door klant, gelukkig is ook deze klant erg tevreden over hun Snaidero keuken, ze bezoeken onze toonzaal nog regelmatig voor bijvoorbeeld de kooklessen met de hoge druk stoomoven. Foto`s van het appartementencomplex "de Dokke" in aanbouw vindt u op deze pagina. Door Snaidero is ook op het eigen extranet systeem een artikel geplaatst over dit project met Snaidero keukens te Arnemuiden, de foto`s staan in deze pdf. |