Een klant van ons is verhuisd van Hengelo naar Amsterdam en had zodoende ook een nieuwe keuken nodig. Inmiddels heeft Niklas de keuken gemonteerd en is de keuken door klant in gebruik genomen. Het gaat om een Snaidero Kube keuken in wit hoogglans lak. Het aanrechtblad is in 4cm dik massief marmer uitgevoerd in de kleur Ceasar Brown. De apparaten zijn (op de prachtige wijnkoeler na) uit het zicht ingebouwd in de hoge kasten. De open keuken staat heel dicht bij de woonkamer, vandaar dat het fijn is dat de apparaten weg zijn gewerkt in de hoge kasten.
De Snaidero keukens is inmiddels klaar en in gebruik genomen door klant.
Rendering van de Snaidero Kube keuken zoals het moest gaan worden (en inmiddels zo is gemonteerd) bij project 475 te Amsterdam.
Hieronder staan de foto`s die vóór en tijdens het werk zijn gemaakt:
De wand met de hoge kasten komt te staan rechts van de schouw, dus waar nu het boekenrek staat van de vorige bewoners. Het zitgedeelte van de nieuwe keuken komt ongeveer op dezelfde plaats als waar de vorige bewoners de eettafel hadden staan.
De keuken van de vorige bewoners. Het raam boven de oude keuken moet gehandhaafd blijven. Enkel bij de omtimmering van de hoge kasten wand zal er een stukje van het raam verdwijnen. Het schiereiland begint straks met z`n kopse kant op de plaats waar nu de kookplaat zit.
De oude keuken is inmiddels gedemonteerd en de hoge kasten zijn geplaatst door monteur Niklas.
In het verlaagde plafond is de verlichting en de afzuigunit ingebouwd.
De keuken is in principe klaar, nu kunnen de wanden en plafonds afgewerkt worden door de stucadoor.
Hieronder staat de Youtube video over Italiaanse design keukens: